Boutique SPA Hotel Orchidea
Golden Sands
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Orchidea Boutique Spa Hotel is a luxurious 4-star spa hotel opened in 2007. The hotel boasts a privileged locationproviding its guests with opportunity to enjoy both the sea breeze and the forest's freshness.

Orchidea Boutique is located just 400 metres away from the sea shore, at the beginning of Golden Sands Resort. This exquisite hotel offers elegant and stylish rooms and a wealth of spa facilities to provide you with a stay of utmost pleasure and relaxation.

The business clients can use our 2 fully equipped conference halls (70 and 100 maximum delegate capacity) with cabins for simultaneous translations.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Boutique SPA Hotel Orchidea je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Varna, Bulgaria (VAR-Varna Intl.) - 10.62 mi
  • Bourgas, Bulgaria (BOJ) - 55.27 mi
  Muzea
  • Archaeological Museum - 7.49 mi
  • Bulgarian Naval Museum - 7.53 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==